מה ניתן לעשות כשהדלת נטרקת?

שוב יצאתם רק לרגע!? רק לרגע לזרוק את הזבל או להביא דואר ושוב נטרקה הדלת?

סביר להניח שקיימת אצלכם ידית קבועה בדלת הבית או העסק. זה מצב מביך, מבלבל ומעצבן. להתקע מחוץ לדלת בנעלי בית והכי לא מוכנים. במקרה הגרוע ביותר גם ללא פלאפון. אז מה עושים? נגשים לשכן או שמבקשים טובה מעובר אורך ברחוב לשיחת טלפון ומטלפנים למנעולן מורשה. או שאתם שבויים של המנעולן שהדביק לכם מדבקה על דלת הכניסה ובחוסר ברירה תסכימו כמעט לכל מחיר.

אז בואו ונעשה סדר. כאשר הדלת נטרקת אתם אכן זקוקים למנעולן. רצוי שיהיה מקצועי ואמין כמו רמי מנעולים. כאשר המנעולן מגיע ומוודא איתכם שזו דלת ביתכם רק אז יגש לפתוח אותה. מדובר בפעולה מדוייקת מקצועית וזרירזה. אם המנעולן מתעסק ומזיק לדלת זכרו לעצור אותו מייד ולהפסיק את עבודתו.

מניסיונו של רמי מנעולים מול דלתות טרוקות הוא יכול לשתף אותנו, כי בהחלט מדובר במצבים לא נעימים ורגישים. אך, רמי מנעולים שירותי פריצה מקפיד לקחת סכום הוגן על מנת שתזכרו את יושרו בזמן המצוקה ותשמרו את המספר של רמי מנעולים לשעת צרה נוספת. רמי מנעולים נתקל בדלתות מסוגים שונים שנטרקו ומקפיד להציע להחליף את הידית הקבועה בידית נעה איכותית כדי למנוע מצב זה. יש אנשים שיעדיפו להשאר עם הידית הקבועה ולקחת סיכון שהדלת תטרק שוב מפאת נוחות ויש לקוחות שיעדיפו להחילף לידית נעה. רמי מציע את מגוון הידיות ומתאים במקצועיות רבה את הידית החדשה לדלת הקיימת מבלי לפגוע בעיצוב הדלת.

כמו כן, לרמי מנעולים לקוחות חוזרים לפתיחת דלת טרוקה. על כן ברמי מנעולים מתחשבים בלקוחות חוזרים עבור עלות השירות.

לסיכום, זכרו כי דלת טרוקה נפתחת בקלות עי' מנעולן מורשה ומקצועי כמו רמי מנעולים ולא נדשת פגיעה אלימה בחצוניות הדלת. שקלו להחליף לידית נעה במקום הידי הקבועה על מנת לא להשאר מאחורי דלת טרוקה.

בנוסף, שמרו את המספר בנייד של רמי מנעולים מנעולן מקצועי כדי להבטיח לעצמכם ראש שקט כשהדלת תטרוק עצמה בפעם הבאה. אולי גם כדאי בנייד של השכן במידה והנייד בבית. או שפשוט לא לצאת "רק לרגע" מהבית בכפכפים ופיג'מה…

שירות 24/7 ..התקשרו ונגיע במהירות האפשרית
טל: 054-421-8573